Hodnocení firmy VEKRA OKNA

*
*
*
*
*
6 hodnocení
ilonkaMachovska
31.7.2020
*
*
*
*
*

Vekru naprosto nedoporučuji. Mám od nich dřevohliníková okna, venkovní žaluzie a screenové rolety, vše jsem objednávala ve stejném termínu. Mají nasmlouvané docela šikovné montážníky, ale vše doslova zabíjí naprosto nekompetentní a neprofesionální obchodní zastoupení. Hlavně co se týče stínící techniky, tam zaměření a celá realizace dopadla katastrofálně (dlouhé lišty, které se musely na místě zkracovat, broušení špalet aby se kastlík od žaluzií vůbec vešel, vyžádali si dodatečně lešení, které pak nepotřebovali, ..). Odměnou nám ještě poslali fakturu na 3,5tisíce za domontáž a stavební nepřipravenost bez jediného vysvětlení jak k této částce došli. Montáž screenových rolet zrušili 2 dny před ohlášenou montáží a odložili o 1,5 měsíce, což nám posunulo termín dokončení stavby. Omluva žádná, navíc poslali fakturu jako že montáž již proběhla v daném termínu. Když jsem se ohradila, tak mi akorát řekli, že účetní oddělení již neřeší, jestli montáž proběhla :(. Pak ještě poslali bu bu bu email, že mají fakturu po splatnosti - to vše bez toho, aby vůbec s montáží začali. Po těchto zkušenostech bych si od Vekry nevzala ani kliku od dveří, případný servis budu také radši řešit mimo Vekru.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Michal
23.10.2019
*
*
*
*
*

Měnil jsem okna poprvé a dával jsem si záležet na tom aby mi nějaký ten pátek vydrželi, a musím říct že celá zakázka byla na jedničku, klidně doporučím.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Luboš
15.5.2019
*
*
*
*
*

Dělali nám okna do novostavby a myslím si že co jsem je sledoval při práci tak to nijak odflákli a okna dobře izolují, uvidíme jak okna budou vypadat až dům bude hotový, ještě potřebuje zednické začistění ostění ale to až přijde na řadu omítka.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Adam
12.2.2019
*
*
*
*
*

Dělali nám okna do malého domu, chtěli jsme dřevěná protože lépe pasovali k vchodovým dveřím a celkově se nám líbili víc, cena za ně byla celkem fajn, čekal jsem to horší. Montáž trvala krátce, měli jsme jen pár oken takže byli skoro hned hotový.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jana K.
5.1.2018
*
*
*
*
*

jsem spokojená

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Kamil
10.2.2016
*
*
*
*
*

Okna jsme si nechávali dělat před touto zimou, máme plastové s trojsklem. S prací dělníku jsem spokojený, protože nám je dobře vložili a samotná okna nám dobře těsní, takže už neslyšíme ruch od silnice a myslím že za úspory na energiích to dobře pocítíme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Hlavní 456
  • Lázně Toušeň
  • 250 89
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 7:3015:30
  • Út 7:3015:30
  • St 7:3015:30
  • Čt 7:3015:30
  • 8:0015:30
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce